80258
ANASAYFA » HIZMETLER » PANJUR VE KEPENK

Panjur ve Kepenk

Yıldırım Yapı Restorasyon  ve Yıldırım Pvc 
Panjur Sistemleri
Panjur sistemlerimiz yüksek kalite ve ileri teknoloji ile üretilmektedir. Bu da panjurlarımıza değişik alanlarda kullanım kolaylığı ve son derece zevkli bir görünüm kazandırmaktadır. Bu üstün dayanıklılık ve profildeki tatlı eğim özellikle geniş ve büyük panjurlarda bir avantaj sağlamaktadır. Panjur sistemleri, ev, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.
 
Panjur sistemleri; teknolojinin gelişmesi ile gelen yenilikler sayesinde yeni kimliklere bürünmekte, ilave fonksiyonlara ve farklı görünümlere ulaşmakta ve böylece geçmişteki kullanım alanlarına yenilerini eklemektedir. Günümüzde panjur sistemlerine duyulan ihtiyacın sebepleri kısaca şu şekilde sıralanabilir;
  
 * Güvenlik (konut, işyeri...)
 * Mahremiyet
 * Estetik değer 
 * Güneş koruması
 * Isı izolasyonu
 * Ses izolasyonu
 
PANJUR SİSTEMİNİN FAYDALARI
 
Panjurlar, her eve stil, güvenlik ve güneşten korunma sağlar. Bunlara ek olarak odanızda gölgelendirme veya arzu ettiğiniz herhangi bir yerde tamamen mahremiyet alternatifleri sunar. Kış ayları boyunca evinizi soğuktan koruyacak, yazları ise güneşin göz kamaştırıcı ışığını ve sıcaklığını azaltacaktır. Panjurlar ayrıca dışarıdan gelen gürültünün de büyük ölçüde azaltılmasını sağlar. İster manuel, ister motorlu olsun panjur sistemleri yaşam alanlarımızın vazgeçilmez parçaları olmuştur. 
 
Panjur sistemleri, konutlarınızı güneş ışınları, yağmur ve kar gibi iklim şartlarından koruyarak, ömrünü uzatırken, içindeki doğa dostu poliüretan köpük sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.
 
Panjur sistemlerinin kapalıyken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, ev sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında gelmektedir. Alüminyum Poliüretanlı Panjur Profilleri, değişik tiplerdeki 15 çeşit renk alternatifi ile her türlü mimari yapıya uyum sağlar ve modern cephelere estetik bir görünüm kazandırır. Alüminyum Panjur Sistemleri, klasik tarzda makaralı veya manuel çevirme kollu uygulandığı gibi ve kontrol üniteleri kullanılarak motorlu panjur uygulamaları da yapılmaktadır. Böylece teknolojik açıdan yaşanan mekanların konforu en üst düzeye ulaşmaktadır.