80258
ANASAYFA » HIZMETLER » CAM BALKON SISTEMLERI

Cam Balkon Sistemleri

Yıldırım Yapı Restorasyon  ve Yıldırım Pvc
Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 
Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…) Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar.
 
Balkonların aynı anda hem kapalı bir bölme hemde açık alan olarak kullanımına imkan sağlayan çeşitli renk ve  model secenekleriyle cözümler sunan son zamanların en popiler sistemidir. Ve yaşam alanlarınızı daha verimli kullanmanıza olanak sağlayan cam balkon sistemleri ve kış bahçeleri yapmak bizim işimiz.