80258
ANASAYFA » HIZMETLER » CEPHE GIYDIRME SISTEMLERI

Cephe Giydirme Sistemleri

Yıldırım Yapı Restorasyon  ve Yıldırım Pvc
SİLİKON GİYDİRME CEPHE SİSTEMİ
Silikon Giydirme Cephe  Sistemi : Strüktürel silikon uygulaması ile tamamen cam görünümlü, giydirme cephe sistemidir,  Giydirme Cephe  profilleri ile Bina dizayn faktörleri dikkate alınarak düşeyde ve yatayda  Jx ve Jy değerleri belirlendikten sonra  kullanılacak yatay ve düşey profilleri  ile birleşim yöntemidir.silikon  Giydirme  cephe kaset profilleri içersine takılan kademeli camlarla ,istenilen bölgelerde gizli kanat açma kolaylığı sağlayan bir Giydirme Cephe Sistemidir.
 
KAPAKLI GİYDİRME CEPHE SİSTEMİ
Kapaklı, Giydirme cephe sistemi, Giydirme Cephe profilleri ile Bina dizayn faktörleri dikkate alınarak düşeyde ve yatayda Jx ve Jy değerleri belirlendikten sonra kullanılacak yatay ve düşey profilleri ile birleşim yöntemidir Yapı dış görünümü itibariyle, sadece yatay (veya sadece düşey) kapaklardan (çizgilerden) oluşmaktadır. Ayrıca, düz, açılı, badem ve küt badem kapak ve gizli kanat açma seçenekleriyle yapıya görsel zenginlik katmaktadır.
 
 
KOMPOZİT PANEL GİYDİRME CEPHE SİSTEMİ
Kompozit Panel Giydirme Cephe sistemi , iki yüzü alüminyum levha ile kaplı 4mm kalığında istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan kompoze levha uygulamasıdır. Bina design parameretlerine uyularak yapılmış çelik yada alüminyum karkas üzerine uygun ölçüde hazırlanmış kompozit levhalar. vidalı sistemle monte edilir.geniş renk secenekleri ile yapıya zenginlik katmaktadır.